Lavabo
₺4.699,00 KDV Dahil
₺4.990,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Lavabo
₺4.499,00 KDV Dahil
₺4.990,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo

Kaliteli Banyo Ürünleri

Geniş ya da küçük fark etmeksizin tüm banyolar için uygun banyo ürünleri mevcuttur. Önemli olan nokta doğru ürünü seçebilmektir. Bunun için gerekli görülen hallerde profesyonel yardım almaktan kaçınmamak gerekir. Dekorasyonu ve konforunu daha iyi hale getiren bu ürünler farklı beklentilere hitap eder. Seçim yaparken zemin ve duvar rengi gibi özelliklere dikkat etmek banyolarda daha uyumlu bir görünüm yakalamayı sağlar. Seçilen her bir ürün doğru konuma yerleştirilmelidir.

Banyoların daha düzenli kullanılmasını sağlayan aksesuarlar ekstra depolama ve saklama alanı sunar. Kullanışlı olan ürünler kişisel bakım açısından da öneme sahiptir. Böylece banyoda geçirilen vakit keyifli ve rahat bir deneyim haline dönüşür. Temizlik, kişisel bakım ve dekorasyon için kullanılan ürünler birbirinden farklı olacaktır. Bunlardan bazılarının her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekebilir. Böylece banyolar en hijyenik alanlar olmaya devam edecektir.

Banyo Ürünleri Kullanışlı Mıdır?

Bütün banyo ürünleri ihtiyaca uygun şekilde tasarlanır. Her biri dekoratif ve kullanışlı olan ürünler kullanıcı ihtiyaçlarını karşılar. Ev ya da otel gibi toplu alanlar fark etmeksizin hepsine özel üretim yapılır. Önemli olan nokta doğru ürünü bulup satın alabilmektir. Model, marka ve fiyat olarak piyasada geniş seçenekler mevcuttur. Bunlar arasında seçim yaparken hem fiyat hem de kalite açısından en uygun ürünü tercih etmek gerekir.

En çok kullanılan ürünler arasında banyo paspası, banyo aksesuarları, klozet ve banyo temizleyiciler, havlu ve peçetelik aparatları, sıvı sabunluk, diş fırçalık, banyo askısı, lavabo, banyo dolabı gibi çok çeşitli malzemeler vardır. Saç kurutma makinesinden dekoratif lambalara kadar her bir parça banyonun ebatına uygun olarak tercih edilmelidir. Böylece banyoda kullanım alanı daha fazla olacaktır.

Banyoda Verimliliği Artıran Banyo Ürünleri

Banyo ve diğer yaşam alanlarındaki verimliliği artırmak için doğru ölçülerde malzemelerin seçilmesi gerekir. Küçük banyolarda büyük ürünler kullanmak banyoyu sıkışık ve hatta kullanılamaz hale getirebilir. Bunu önlemek için diş fırçalıktan paspasa kadar her bir ürünü seçerken ölçerek almak, yer tasarrufu sağlamak önemlidir. Verimliliği artırmak adına katlanabilir ve asılabilir ürünler seçmek daha avantajlı olacaktır.

Kullanışlı ve verimli olarak değerlendirilen banyo ürünleri kırılmaya, küflenmeye ve ıslanmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Su sebebiyle banyo ortamı nemli olduğundan alınan her bir ürün buna uymalıdır. Özellikle krom aksesuarlar paslanmaz malzemeden yapıldığında kullanım ömrü artacaktır. Havlu askısı, tuvalet kağıdı askısı, duvara monte şampuan askısı gibi malzemeler krom ve güvenilir olan modellerden tercih edilebilir. Bu tarz ürünler isteğe göre set halinde de satın alınabilir. Çoklu ürünler tekli alıma göre daha uygun fiyatlı olacaktır. Toplu alımlar daha konforlu kullanım olanağı sunacaktır.

Kullanışlı Banyo Ürünleri ile Dekorasyon Fikirleri 

Banyo için dekorasyon fikirlerine özellikle küçük ebatlı yerler için ihtiyaç duyulur. Küçük banyoları ferah göstermek için dekorasyonda aynalara yer verilmelidir. Böylece ortam daha aydınlık görünecektir. Aydınlatmaya dikkat edilmeli, her yeri eşit aydınlatacak aplikler kullanılmalıdır. Depolamayı kullanışlı kılmak adına ünitelerin bol çekmeceli olmasına özen gösterilmelidir. Çekmecelerin boyutları ortamın genişliğine göre ayarlanabilir. Ortamda derinlik yaratmak adına uygun köşelere büyük aksesuarlar yerleştirilebilir.

Dingin ve rahatlatıcı bir mekan yaratmak adına fayanslarda beyaz, krem, açık mavi gibi renkler kullanılabilir. Dekorasyon ürünlerinde ahşap detaylara yer vermek sıcak bir ortam yaratacaktır. Açık renkler kullanmak banyo ve diğer küçük mekanları büyük göstermenin önemli ipuçlarından biridir. Göz yorucu desenler yerine düz tasarımlar seçmek dinlendirici bir dekorasyon oluşturacaktır. Ev banyolarına ayrı bir hava katmak adına taş ve bambu gibi detaylar da tercih edilebilir. Mekanda uyum yakalamak adına aksesuarlar takım halinde satın alınabilir. Birbiriyle alakası olmayan parçalar kullanmak rahatsız edici bir görüntü oluşturabilir.

Banyo Tesisat Ürünleri 

Banyoların kullanışlı ve verimli hale gelmesi için uygun tesisat malzemeleri kullanmak gerekir. En çok kullanılan malzemeler arasında te aparatı, hortum rekoru, deveboynu, boru atlama manşonu, dirsek, PPRC kompozit boru, su sayacı, sifon, musluk, atık su borusu, temiz su borusu, mengene, havya ve murç gibi tesisat parçaları yer alır. Bunlar sayesinde banyodaki sıhhi tesisat sorunsuz bir şekilde işler. Her yapıda önemli olan bu malzemeler kaliteli ve garantili olarak tercih edilmelidir. Düzenli aralıklarla bakımı yapılan ürünler zamanla oluşacak su tahrişini önleyecektir.

Bütün yaşam alanları için aktif rol oynayan tesisat malzemeleri yatay yerleştirildiğinde her borulara eğim verilmesi gerekir. Boru kelepçeleri kullanılacağında elemanlar duvardan 3- 4 cm uzakta olmalıdır. Eğer soğuk ve sıcak su boruları birlikte döşenecekse yatay şekil daha uygun olacaktır. Temiz su tesisatı için bakır borular tercih edilebilir. Musluk ve batarya seçimi hem binaya hem de tesisata uygun olmalıdır. Her bir detaya özen gösterilerek yapılan tesisat sorunsuz kullanım sağlayacaktır. Bu amaçla tüm yapı işleri uzmanlar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Banyo Ürünleri Fiyatları 2024

Farklı fiyat alternatiflerine sahip olan banyo ürünleri özelliklerine göre her bütçeye hitap eder. Kalite ve model olarak çeşitliliğin fazla olması herkesin aradığı ürünü kolayca bulabilmesini sağlar. Fiyatı ne olursa olsun alınan her bir ürünün doğru yere yerleştirilmesi gerekir. Böylece hem fiyat hem de verimlilik açısından kullanıcıyı memnun edecektir.

Banyo dolapları ve rafı, banyo tezgahı ve depolama kutuları gibi parçalar için fiyat aralığı biraz daha yüksek olacaktır. Bu alanlara koyulacak aksesuarların renk ve tasarım olarak dekorasyona uyması önemlidir. Her birinde fiyattan önce kullanışlılığa ve kaliteye öncelik verilmelidir. Her açıdan uygun olan parçaları bulmak için internet mağazalarına göz atılabilir. 7 gün 24 saat açık olan mağazadan istenen ürün sipariş edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR