Taşıma Arabası
₺4.608,89 KDV Dahil
₺5.237,38 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.496,89 KDV Dahil
₺2.837,38 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Transpalet
₺15.244,90 KDV Dahil
₺20.580,62 KDV Dahil
%26 İndirim
%26İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺10.299,00 KDV Dahil
₺11.499,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.799,00 KDV Dahil
₺2.990,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.199,00 KDV Dahil
₺2.299,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺3.399,00 KDV Dahil
₺3.599,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.349,00 KDV Dahil
₺2.899,00 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.199,00 KDV Dahil
₺2.399,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.499,00 KDV Dahil
₺2.599,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.392,39 KDV Dahil
₺2.718,62 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
Taşıma Arabası
₺2.018,39 KDV Dahil
₺2.293,62 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo

Her Kullanıma Uygun Hırdavat Malzemeleri ve El Aletleri

İnsanların günlük tamir işlerini basitleştirmek için kullanılan hırdavat malzemeleri ve el aletleri geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Evlerde kırılan eşyaların onarılması için bu tür malzemelere ihtiyaç vardır. Demonte ürünlerin montajlanması için kullanılan aletler ufak tamir işlerini bireysel olarak halledebilmeyi sağlar.

Genellikle ev tipi tamir ürünlerinin büyük bir bölümü manuel güç ile kullanılır. Bunlar arasında İngiliz anahtarı, vida, pense, takım çantası, kontrol kalemi, matkap, metre, silikon tabancası, çekiç ve tornavida çeşitleri yer alır. Her bir malzeme tamir işlemlerinin vazgeçilmez yardımcılarıdır. Kullanıcılara zarar vermeden tadilat yapabilmeyi sağlayan bu hırdavat ürünleri işlevsellik sunar. Hayatın farklı alanlarında ihtiyaç duyulan malzemeler beklenmedik anlarda oluşan arızaları kısa sürede çözebilmeye yardımcı olur.

Hırdavat Malzemeleri Nelerdir?

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan hırdavat malzemeleri farklılık gösterir. Tüm alanlarda en fazla ihtiyaç duyulan ürünlerden bazıları şunlardır:

Tornavidalar

Genellikle set halinde satılan tornavidalar her evde bulunması gereken malzemelerdir. Vidaları takmak ya da sökmek bu malzemelerin temel işlevidir. Lokma, yıldız, düz gibi türleri mevcut olup şarjlı tornavidalar da vardır.

Çekiç

Sap kısmı tahta ve ucu sert çelik olan tornavidalar çivi çakmak amacıyla kullanılır. Nesnelerin yassı hale gelmesini sağlar. Yapılış biçimlerine göre farklı isimlere sahiptir. Evlerde genellikle çerçeve ya da raf asmak için gereklidir.

Metre

Eve alınacak eşyaların boyut olarak uygunluğunu ölçmek için metreye ihtiyaç vardır. Örneğin pencereye perde alınacağı zaman ölçüye göre seçim yapmak perdeyi amacına uygun hale getirecektir.

Silikon Tabancası

Silikonun eriyerek işlev kazanmasını sağlayan silikon tabancası bir süre ısındıktan sonra kullanılır. Tetiğe basılarak silikon çıkarılır ve istenen yüzeye sürülür. Kapı aralıkları, ses ve ısı yalıtımları, cam kenarları ve lavabo tamirleri için silikon kurtarıcı olacaktır.

Hırdavat Malzemeleri Ne İşe Yarar?

Evlerde ya da işyerlerinde kullanılan malzemelerde bazen günlük yoğun kullanım kaynaklı arızalar olabilir. Yemek masasının ayağı, kapı menteşeleri, sandalye vidaları gevşeyebilir. Ev duvarlarının rengi yenilenmek istenebilir ya da dolap kapakları sıkıştırılabilir. Tüm bunlar için hırdavat malzemeleri kullanmak gerekecektir. Hırdavatçılarda plastik ya da saten boyadan zımpara kağıtlarına kadar her türlü malzemeyi bir arada bulmak mümkündür. Küçük tamirat tadilat işlemlerinin hızlıca yapılmasını sağlayan bu ürünler istenmeyen ev kazalarına da engel olacaktır. Kullanıcısına zamandan tasarruf ettiren eşyalar yapılan işin daha düzgün olmasını sağlayacaktır. Farklı isimlerle anılan el aletleri özel tasarımı sayesinde kullanım sırasında kişinin ekstra yorulmasına engel olacaktır.

El Aletleri Nedir?

Herkesin profesyonel destek almadan kendi kendine kullanabileceği modelleri bulunan el aletleri kolay tamir işleri için idealdir. Teknik hırdavat malzemesi olarak da bilinen bu aletler arasında zımba seti, gönye, keser, alet çantası, kerpeten, mengene, mandren, işkence, falçata, maket bıçağı, kargaburun, çekiç, zımba, yan keski, pense, testere, tornavida ve anahtar gibi malzemeler yer alır. Hem basit hem de zor işlerde kullanılan el aletlerinin temin etmek kolaydır. Her birinin kullanım amacı birbirinden farklıdır ve el aleti çantası ile muhafaza edilir. Yanlış kullanımda tehlikeli olabileceğinden kullanım öncesinde gerekli tedbirlerin alınması gerekir. Kullanıcıya zarar vermeden iş görmeyi sağlamak bu tarz el aletleri ürünlerinin temel üretim amaçları arasında yer alır.

El Aletleri Ne İşe Yarar?

Ev ya da iş yeri fark etmeksizin her alanda el aletleri kullanırken iş sağlığı ve güvenliği ilkelerinden ödün vermemek gerekir. Bu aletler çeşitli maddeleri kaynatmak, ısıtmak, şekil vermek, delmek, kaldırmak, asmak, düzeltmek, kesmek ve sıkıştırmak gibi işlere yarar. Manuel olan ürünlerin kullanımı biraz daha fazla zaman alacaktır. Elektrikli olan ürünlerde kısa süreli kullanım hakimdir, zaman kaybını önler. Küçük tamir işleri için el aletlerinin kullanımı yaygındır. Elektrikli ve diğer modeller daha büyük çaplı işler için gereklidir. Kullanım amacı ne olursa olsun bütün malzemelerin kaliteli ve güvenilir olanlardan tercih edilmesi gerekir. Aksi halde ürün hem yorucu olacak hem de kısa sürede kullanılamaz hale gelecektir. Bu konuda kararsızlık yaşayan kullanıcılar isterlerse ürün satın alırken ekstra bilgi alabilirler.

İşinize Uygun Hırdavat Ve El Aletleri Tercihini Nasıl Yapabilirsiniz?

Profesyoneller ve amatörler için hazırlanmış olan farklı hırdavat malzemeleri mevcuttur. Genellikle çoğu insanın tercihi bu ürünlerin en ekonomik olanını almaktır. Ancak seçim yaparken fiyattan önce ürünün teknik özelliklerine bakmak gerekir. Çoğu ucuz ürünün kullanım ömrü kısadır. Bu durumda kullanıcılar ürün kalitesinden taviz vermiş olacaktır. Kumpas, ölçü aletleri, yan keski, pense, kargaburun, kerpeten, boru anahtarı fark etmeksizin her bir ürün ihtiyaca göre seçilmelidir.

En çok talep gören el aletlerinden biri olan matkap alırken elektrikli, akülü, darbeli, darbesiz gibi özelliklerin hangisinin olacağına önceden karar verilmelidir. Bu kategoride ihtiyaca göre ürün çeşitliliği her zaman fazladır. Matkaplar hakkında temel bilgilere sahip olunarak doğru ürün tercih edilebilir. Amacı ve hangi tür işlem yapılacağını belirlemek ürünün kullanışlılığını artıracaktır.

El Aletleri Fiyatları 2024

Fiyat olarak araştırıldığında el aletlerinin manuel olanları daha uygun fiyatlıdır. Ürün elektrikli hale geldiğinde fiyatların yükseldiği görülecektir. Ürünün teknolojik özellikleri ve büyüklüğü fiyatlandırılmasında etkilidir. Piyasada gelişmiş özelliklere sahip çok fazla ürün vardır. Bunlar arasından paslanmaz metallere ve yüksek kaliteye sahip modellere öncelik verilmelidir. Kullanım kolaylığı ve verimliliği açısından ideal olan hırdavat ve el aletlerinin fiyatları ürün tipine göre değişecektir. En uygun fiyatlı ve indirimli ürünlere sahip olmak için online mağazalardan alışveriş yapılabilir. Fiyatı ne olursa olsun bu ürünlerin farklı tiplerine endüstriyel alanlarda ve günlük yaşamda sıklıkla rastlanır.

Hırdavat Fiyatları 2024

Çok amaçlı ürünler olan hırdavat malzemeleri yapım ve yenileme aşamaları için önemlidir. Emekten ve zamandan tasarruf etmeyi sağlayan bu ürünler pek çok işi kolayca yapmayı sağlar. Kullanım amaçları düşünüldüğünde fiyatlar göz ardı edilebilir olacaktır. Her hırdavat ürünü için fiyat aralığı aynı değildir. Örneğin tornavida seti ile sprey boyalar farklı fiyatlandırılır. Hem fiyat hem de özellik olarak doğru ürünü seçmek kullanıcı memnuniyetinin fazla olmasını sağlayacaktır. Uygun fiyatlı ve kalitesi yüksek olan malzemelerin seçimine özen gösterilmelidir. Böylece olası riskler ortadan kaldırılacak, meydana gelebilecek kazalara engel olunacaktır. Fiyat ve ürün olarak en geniş seçeneklere ulaşmak için hırdavat ürünleri satan online mağazalar ziyaret 7 gün 24 saat boyunca istenilen zamanda ziyaret edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR