Qua Granite Ürünleri

Yapılarda ilham veren tasarımlar oluşturmayı sağlayan Qua Granite seramik koleksiyonu özel tasarım parçalara sahiptir. Üretim faaliyetlerine 2016 yılında Aydın’da başlayan Qua Granite firması hem sırlı granit hem de teknik granit üretimi yapar. Ülkedeki en büyük tesislerden birine sahip olan firma yıllık yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Ürün portföyünün geniş olması sayesinde her alana uygun seçenekler bulmak mümkündür. Qua seramik her zevke hitap eden model alternatiflerine sahiptir. Üretim şekli sektörde fark yaratmakta olup modeller yeni sektör trendlerine göre güncellenir. Ürünlerin kalınlıkları standart ve özel ebatlarda olmak üzere çeşitlere ayrılır. En çok tercih edilen seramik kalınlıkları 3 cm, 2 cm, 0.88 cm, 0.70 cm ve 0.65 cm olarak ifade edilir.

Qua Granite Seramik Çeşitleri 

Bütün Qua Granite seramik çeşitleri çevre bilinci, müşteri odaklılık, etik değerler, çalışan memnuniyeti ve eşitlik ilkesine saygı gibi ilkeler gözetilerek üretilir. Tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer karoları, mutfak karoları, dış mekan karoları, duvar karoları ve banyo karoları yer alır. Her bir kategori kendi içerisinde farklı model seçeneklerine ayrılır. Ürünler suya dayanıklı, kaymaz, rektifiyeli, ısıya ve donmaya dayanıklı olarak sınıflandırılır. Ebatlar ve renkler için çok sayıda alternatif olup seramiklerin yüzeyleri full lappato, yarı parlak, lappato, mat ve parlak olarak değişir. Modeller arasından tercih yaparken seramiğin kullanıldığı yer dikkate alınmalıdır.

Qua Granite Duvar Seramikleri 

Granit malzeme kullanılarak üretilen duvar seramikleri ıslak zemin, dış mekan, havuz kenarı, duvar ve zeminde tercih edilir. Doku ve görünüm olarak farklılık gösteren karolar parke, taş, mermer ve beton görünümlü olarak üretilir. İsteğe göre düz modeller de vardır. Bunlar kullanım alanına göre seçilir. Kare ve dikdörtgen olan kalıplarda üretilen seramikler mutfak ve banyolarda sıkça kullanılır. En ince seramik 7 mm ölçüdedir. Duvar seramikleri seçerken renk, kalınlık ve tasarım gibi özelliklere bakılarak karar verilebilir. Örneğin, Alda antrasit daha modern tasarımlar arayanların seçimidir. Timberwood Natural ise daha düz ve sade bir görünüme sahiptir. Her beklentiyi karşılayacak modeller vardır.

Qua Granite Yer Seramikleri 

Yer, duvar ya da dış mekan fark etmeksizin bütün karo koleksiyonları özenle oluşturulur. Özellikle yer seramikleri yaşam alanlarında ilk göze çarpan parçalar arasındadır. Kendinden desenli seramiklerin kullanıldığı zeminlerde ekstra halı vb. parçalar kullanmaya gerek kalmaz. Kategorinin en sevilen modelleri arasında crown dekor, vitoria grey, vesta line ıvory, Street graphite, terrazzo cream, timber wood ash gibi tasarımlar yer alır. Tüm seramikler birinci sınıf kalitede üretilir. Parlak ve yarı parlak yüzeyli yer karoları dekorasyonda dikkat çekici tasarımlardan hoşlananlar için idealdir. En çok tercih edilen karo renkleri antrasit, siyah, beyaz, gri ve mavi olarak ifade edilir. Tüm renkler tasarımı en iyi şekilde yansıtır. Suya dayanıklı olması mutfak, banyo gibi ıslak zeminlerde seramiklerin rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

Qua Granite Marka Yer Seramik Modelleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Qua seramik satın alırken önemli noktalara dikkat etmek seramikleri daha uzun ömürlü ve kullanışlı hale getirecektir. Bu amaçla dikkat edilmesi gereken ilk nokta seramiklerin kullanıldığı alanın ölçüleridir. Minimum seramik ölçüsü 15*60 olup uzunluk ve genişlik ölçüleri artarak devam eder. En geniş ölçüler ise 120*180 olarak ifade edilir. Geniş ebatlı ve açık renkli modeller kullanıldıkları mekanlara aydınlık, ferah bir hava katacaktır.

Bütün Qua Granite çeşitleri dekorasyona uyumlu olarak seçilmelidir. Havuz kenarları, balkon ya da teras gibi yerlerde kullanılacak yer karolarının kaymaya karşı ekstra dayanıklı olması gerekir. Özellikle parlak seramikler diğer mat seramik modellerine kıyasla biraz daha kaygan olmasıyla bilinir. Bu tür detaylara özen göstermek seramikleri işlevsel hale getirecektir. Beklenen özellikleri karşılayan yer seramiklerinde en uygun fiyat aralığına sahip modeller rahatlıkla sipariş verilebilir. Seramiklerin üzerinde ya da herhangi bir yerinde herhangi bir hata olmamasına dikkat edilmelidir. Her bir ürün lazer kontrol sisteminden geçirilerek kullanım onayı almalıdır.

Qua Granite Marka Seramik Fiyatları 2023

Qua seramik modası hiç geçmeyen modellere sahiptir. Kullanıldığı her alana stil sahibi bir görünüm kazandırır. Seramiğin ölçüsü büyüdükçe fiyatlarında da artış olacaktır. Gelişmiş renk ve desen teknolojisi ile üretilen ürünler doğanın canlılığını yaşam alanlarına taşır. En uygun fiyatlar ve modeller için Qua granite internet mağazası ziyaret edilebilir. Doğru sipariş vermek adına mekanın fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır. Aksi halde estetik görünümde sıkıntılar yaşanabilir.

İç açıcı bir tasarım oluşturmak için kullanılan Qua Granite markasının ürünleri metrekare üzerinden fiyatlandırılır. Fiyat ve maliyet olarak kıyaslandığında seramik ürünler daha ekonomik olmasıyla bilinir. Online mağazada modele özel indirimler bulmak mümkündür. İsteğe göre ürünleri online olarak satın alabilirsiniz.Bu tür ürünleri satın almadan önce metrekareyi doğru hesaplamak ve birebir uyumlu parçalar tercih etmek önemlidir. Bu sayede uygulama esnasında eksik parça kalmayacak, estetik bir görünüm elde edilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR