< < Önceki Sayfaya Dön
CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar
CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar
CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar
CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar
CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar
CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar

CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar (DX49.1)

Marka : CAT
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺6.049,89(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.499,90(KDV Dahil)

 

         CAT DX49.1 350Watt Profesyonel Çok Amaçlı Devir Ayarlı Kesme Raspalama ve Zımpara + 14 Adet Aksesuar

         350Watt güçlü motor ile tüm rakiplerinden daha güçlü, daha hızlı ve yüksek performans.

         Hassas kesimlerden kaba ve düz kesimlere kadar ahşap, metal, plastik, fayans dahil olmak üzere her türlü malzemede, dar köşelerde zımparalama, kesme, raspalama ve derz arası temizleme için idealdir.

         CAT DX49.1 rakiplerine oranla 5 kat daha hızlı kesim, raspalama ve zımpara yapma imkanına sahiptir.

         Düz ve ulaşılması zor girintili çıkıntılı yüzeylerden Vinil, halı yapıştırıcısı, fayans yapıştırıcısı, derz dolgu, boya, vernik, silikon benzeri elastik ve sert malzemelerin kazınmasında üstün performans sağlar.

         SDS UNIVERSAL FIT SYSTEM bağlantı mandalı sayesinde 1 ton sabitleme kuvveti sağlayarak değiştirilebilir kesme, raspalama ve zımpara tabanlarının profesyonel kullanımlar için sorunsuz çalışmasını sağlar.

         Ulaşılması zor, dar, kavisli, kenar ve köşelerde, pürüzlü yüzeylerin zımparalama veya parlatma işleri için tasarlanmış devir ayarlı güçlü motoru ile son derece sağlam eksantrik mil sayesinde en zorlu zımpara, kesme ve raspalama uygulamalarında dahi üstün performans sağlar.

         11.000-20.000 titreşim/dk. 6 kademeli elektronik devir ayar özelliği sayesinde tüm yüzey uygulamalarında, pürüzlü veya çıkıntılı yüzeylerde mükemmel şekilde kesme, raspalama ve zımparalama imkânı sağlar.

         Mükemmel sonuçlar için 3.2° salınım açısı, hareketi ile pürüzlü yüzeylerin zımparalanmasında, raspalanmasında ve kesme işlemlerinde mükemmel verimlilik sağlar.

         CONSTANT SPEED Teknolojisi, Elektronik devir ayarlı motor yük altında maksimum devir/salınım sayısı sağlayarak dalgalı zımpara izleri ve çapak bırakmaz, temiz ve pürüzsüz yüzeyler sağlar.

         Entegre LED aydınlatma sayesinde karanlıkta bile görüş açınızı ve kesim hattını aydınlatarak kolay kesme, raspalama ve zımpara yapmanızı sağlar.

         TOOL-FREE Anahtarsız aksesuar değiştirme özelliği ile tüm Universal bıçakları hızlı ve güvenli şekilde takmanızı ve değiştirmenizi sağlar.

         Tüm yüzey uygulamaları için 9 adet dahili zımpara kağıtları ile çok yönlü kullanım imkânı.

         İnce gövdeli titreşimi emen kauçuk tutma gövdesi sayesinde uzun süre yorulmadan tek el ile kullanma imkânı sağlar.

         Anti-Vibrasyon, titreşim engelleme teknolojisi sayesinde, karşı denge mekanizmasıyla neredeyse sıfır titreşim sağlayarak zımparalama alanında konforlu işler yapmanızı sağlar. Bu sayede kol ve eklem sağlığınızı korumuş olursunuz.

         Hızlı ve kolay aksesuar değiştirmek için SDS UNIVERSAL FIT SYSTEM kilit mekanizması ile tüm üniversal aksesuarları hızlı, kolay ve sağlam bir şekilde takabilirsiniz.

         Özel geliştirilmiş CAT ağır hizmet tipi taşıma çantaları sayesinde birden fazla CAT çantalarını üst üste koyup kilitleme mekanizması ile güvenle taşıma imkânı.

         DA12103: 35mm genişliğe ve 40mm derinliğe kadar özel tasarlanmış Bi-Metal  dişler ile Ahşap, Metal, Plastik, Fiberglas, Alçıpan, Çivi, Vida gibi hem metal hem ahşap hem de plastik yüzeylerde kullanım için tasarlanmış, çok amaçlı tüm titreşimli multi zımpara makineleri ile kullanıma uygun Universal Ahşap, Metal, PVC, Alçıpan bıçak.

         DA12101: 180˚ Yarım Ay şeklinde dişler sayesinde ince ahşap, plastik, fiberglas, cam elyaf, ince sac, sertleştirilmiş dolgu malzemelerin mükemmel kesimi için HSS bıçaklar.

         DA12301: 50mm genişliğinde raspalama bıçağı ile Ahşap, Vinil, Duvar ve Zemin kaplamalarını, eski boyayı, sertleşmiş yapıştırıcıları, kalafatları, kaplamaları ve kalıntıları çıkarır halıları raspalayarak kaldırmak için de kullanılarak çok yönlü kullanım sağlar.

         DA12102: 30mm genişliğe ve 40mm derinliğe kadar ahşap, plastik, alçıpan ve metal olmayan malzeme yüzeylerinde daire ve dekupaj testere ile kesilemeyen parçaların yerinden çıkarılmadan kesilmesine yarayan, çok amaçlı tüm titreşimli multi zımpara makineleri ile kullanıma uygun Universal Ahşap, PVC, Alçıpan bıçak.

         DA12401: 75 x 80mm zımpara taban ölçüsü ile dahili 9 adet delikli zımpara kağıtları dar alanlarda, duvar ve merdiven köşelerinde, tırabzan aralarında, dekoratif şekilli yüzeylerde, kenar ve köşelerin zımparalanmasında üstün performans sağlar.

         Profesyonel Kullanıma uygundur.

         Yüksüz Hızı: 11.000-20.000 titreşim/dk.

         Devir Ayar Kademesi: 6

         Salınım Çapı: 3.2°

         Zımpara Taban Ölçüsü: 70mmm

         Aksesuar: Universal

         Ağırlık: 1,70 Kg

         Standart Ekipman: 9 adet 40/80/120 kum 75mm zımpara kâğıdı, 1 adet DA12102 35mm geniş ağızlı ahşap kaba kesim testeresi, 1 adet DA12103 35mm PVC, Alüminyum, Metal, Ahşap hassas kesim testeresi, 1 adet DA12101 80mm PVC, Alüminyum, Metal, Ahşap hassas kesim testeresi, 1 adet DA12301 50mm raspalama ucu, 1 adet DA12401 70mm cırtlı zımpara tabanı, 1 Adet M6 üniversal aksesuar sabitleme mili, Ağır hizmet tipi taşıma çantası.

         Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.

         Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.

         CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR