< < Önceki Sayfaya Dön
WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir)
WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir)
WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir)
WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir)
WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir)
WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir)

WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir) (WX744.9)

Marka : Worx
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺2.581,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.469,39(KDV Dahil)

· WORX WX744.9 MAKERX 20Volt Profesyonel Dijital Lehim Tabancası + 12 Aksesuar (Akü Dahil Değildir)

· 20Volt Profesyonel Kalem Tipi Dijital Lehim Tabancası ve Ahşap Yakma + 12 Parça Aksesuar (Akü Dahil Değildir)

· Son derece kompakt tasarım ve amper fark etmeksizin 20Volt Worx Aküler ile kullanıma uygun LED aydınlatmalı dijital LCD ekrana sahip kalem havya ile sadece 30sn. gibi kısa bir sürede 200˚C ile 480˚C arasında hassas sıcaklık ayarlaması yapılarak elektronik devre kartları üzerinde lehim yapma, ahşap maket parçalar ve deri üzerinde Pirografi, dekoratif şekillerde yakma ve mühürleme işlemi gibi yazı veya figür çizme gibi birden fazla işlemde hobi veya profesyonel amaçlı kullanım imkânı sağlar.

· 10 ˚C’lik artışlar ile hassas ısı ayarlama özelliği ile lehimleme işlerinde ve Pirografi işlemlerinde farklı ısı ayarları gerektiğinden enerji tasarrufu sağlar, kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlar.

·  Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt Worx akünüzle tüm 20Volt Worx şarjlı ürünlerini çalıştırabilirsiniz. 20Volt Worx akünüzle yüzlerce Worx şarjlı ürününü çalıştırabilirsiniz.

· Worx POWER SHARE Li-ion akü teknolojisi sayesinde 20Volt WORX akünüzü tüm 20V/40V/80V Worx akülü makineleriniz ile kullanabilirsiniz. Ayrıca 40V/80V ürünlerinizle birlikte gelen akülerinizi tüm 20V Worx akülü makinalarınız ile kullanabilirsiniz.

· Dahili 12 parça aksesuar ile ahşap yüzeylerde yazı yazmanızı kolaylaştıran aksesuarlar, lehimleme uçları, markalama ve Pirografi işlemeciliğinde pirinç markalama uçları ve özel şeffaf parmak koruma aparatı ve lehim altlığı ile çok yönlü kullanım sağlar.

· Amper fark etmeksizin haricen satın alınan 20Volt Li-ion akü ve haricen alınan ve akü üzerine monte edilen WA7160-WA7161 güç kaynakları üzerindeki voltaj ayar düğmesi MAKERX ürünlerinin devir hızını ayarlama ve açma/kapatma işlemlerini yapmanızı sağlar.

· Worx kalem tipi lehim ve yakma, markalama işleriniz için pirinç malzemeden üretilmiş vidalı kolay değiştirilebilir sistem ile 9 farklı başlık sayesinde markalama, yakma, lehimleme ve mühürleme yapmanız için çok yönlü kullanım sağlar.

· Lehimleme, markalama ve yakma işleriniz için M4 çapında vidalı aksesuar ile geniş kullanım alanı sunar.

· Isınan metal yüzeylerden parmaklarınızın yanmaması için özel yüksek ısıya dayanıklı şeffaf kauçuk koruma lastiği ve zemin ile temasını engelleyen aparat sayesinde malzeme ve kullanıcı güvenliği sağlar.

· Son derece sağlam ve yüksek ısı iletkenliğe sahip seramik rezistans ısıtıcı sayesinde çok hızlı ve kısa bir sürede ısınma sağlar.

· Kolay ve hızlı aksesuar değiştirmek için vidalı sağlam gövde tasarımı.

· Santigrat ve Fahrenheit sıcaklık birimlerine çevirebilme imkânı.

·  Son derece hafif ve kompakt kalem tipi tasarım sayesinde sadece 54Gr. ağırlığında.

·  Haricen satın alınması gereken 120cm esnek örgülü hafif ve kompakt tasarımlı güç kablosu, lehim makinesi ile uzun süre çalışmalarda kol, omuz ve bileğinizi yormaz. Uzun süre kullanım sağlar.

· Özel kaplama tutma gövdesi ile titreşim ve terlemeden parmaklarınızı korur, uzun süre yorulmadan çalışma imkânı sağlar.

·  Dar alanlarda rahat kullanım ve arttırılmış uygulama esnekliği sağlar.

·  Kullanıcı güvenliği için akıllı tuş tasarımı sayesinde tuş açık unutulmuş olsa bile akü takıldığında alet çalışmaz, tuş kapatılıp tekrar açıldığında devreye girecektir.

·  Vidalı sistem sayesinde kolay ve hızlı aksesuar değiştirme.

·  Rahat kullanım için avuç içini terletmeyen özel tasarım tutma gövdesi.

·  Haricen satılan WA7160-WA7161 20Volt HUB-HUBX ayarlanabilir güç kaynakları tüm MAKERX modelleri ile kullanıma uygundur

·  Tüm MAKERX aletleri son derece kompakt ve güçlü olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, bu nedenle manevraları daha kolaydır ve uzun süre çalışmaya elverişlilerdir.    

· Akü ve Şarj cihazı hariç satılan tüm MAKERX serisi ürünleri amper değeri fark etmeksizin satın alacağınız 20Volt WORX akü, şarj cihazı ve WA7160 veya WA7161 HUB-HUBX ayarlanabilir güç kaynakları ile kullanabilirsiniz.

· HUB ADAPTÖR, AKÜ VE ŞARJ CİHAZI DAHİL DEĞİLDİR!

·  Profesyonel Kullanıma uygundur.

·  Güç: 20Volt

·  Çıkış Gücü: 45Watt

·  Sıcaklık Aralığı: 200-480 ˚C

·  Standart Ekipman:

·  2 Adet Bağlantı Aparatı

·  9 Adet Pirinç Yakma & Lehim Uçları

·  1 Adet Lehim Altlığı

·  1 Adet Isıya Dayanıklı Şeffaf Parmak Koruyucu

·   Ağırlık: 54Gr. (Adaptör-Kontrol Paneli ve Akü Hariç Ağırlık)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR